• Свеж
Acer Aspire One D257- - Intel Atom N 1. GHz - Windows Starter - GMA - GB RAM - GB HDD - 10.1 Кристалбрит - Бургундија црвена

Acer Aspire One D257- - Intel Atom N 1. GHz - Windows Starter - GMA - GB RAM - GB HDD - 10.1 Кристалбрит - Бургундија црвена

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Acer Aspire One D257-13450 - 10.1 " - Atom N570 - 1 GB RAM меморија - 250 GB HDD клучни карактеристики и придобивки : Ефикасно изведување на светло, заштеда на енергија 10.1" LED -LED -LED -DISPLAY троши помала моќност и заштедува енергија, додека нискиот- Power Intel Atom процесор нуди побрзи цени на часовникот за секојдневно мултитаскинг како е -пошта, веб -сурфање, разговор, гледање видеа и многу повеќе. Можете непречено да пристапите до повеќе апликации и веб -прелистувачи без да ги компромитирате перформансите, а за да ги искористите, Aspire One D257 е сертифициран со Energy Star . дизајниран со сензација на капакот има дизајн на текстуриран бран кој обезбедува непречено, утешно чувство со елегантен визуелен привлечност. Внатре, меката матна завршница на пределот за одмор на дланката ги исклучува отпечатоците од прсти и измамници, а допир на допир со мултивест ви овозможува да се движите, да ги закопчите, да ротирате и да превртите со два прста за лесна навигација на мултимедија и веб-содржина . Совршено портаблот се стреми еден D257 е е Големината на мало списание и исто толку лесен за носење. Тастатурата има поголем клуч за удобно пишување, и батерија што можете да одите цел ден на едно полнење . добро заоблена поврзаност Wi-Fi и Брз Етернет ве закачуваат каде и да има жариште или домашна мрежа, додека веб-камерата ве носи лице в лице со пријателите и семејството каде и да одите . што е вклучено : Acer Aspire One D257-13450. Батерија со 3 клетки. Адаптер за напојување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Склопот на лежиштето на вратилото на погонската Оска Одговара изберете: ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР, 1995-ШЕВРОЛЕТ АСТРО

ЦИЛИНДРИЧНИТЕ Валчести Лежишта SKF се достапни во многу дизајни, серии и големини Тие се тешки лежишта ди

DEN 2124.80