• Свеж
Селска колекција Лолои Втори Мулти црна 1'8 5 'килим во областа

Селска колекција Лолои Втори Мулти црна 1'8 5 'килим во областа

DEN 3003.04

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашиот килим на Мидтаун Трелис од селската колекција е совршена комбинација на геометриска и лента за шема. Лесно се облекува нагоре или надолу, со флертна раб и добредојдена текстура. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% полиестер. Висина на купот : 0,25 ". Современа. Направено во : Индија. 0.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Студио Винвуд Студио Цвето и ботаничка wallидна уметност платно го отпечати „руменилото сон“ домашен декор, 15 10

Карактеристики : Предмет : Флорална и ботаничка хонорална декор стил : Glamcolor : Pink, White Shape : Правоаголник : П�

DEN 0.33

Кул мачки живеат тука фраза животни и инсекти графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 319.84

Апстрактни индустрии за студенти Апстракт Мандала илустрација Геометриска точкана печурка, 30, дизајн од Нина Блу

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 0.33