• Свеж
Сон На Мене Игра Време Реверзибилен Бебе Игра Мат, Преклопен Со Екстра Голема Густа Пена, Облак

Сон На Мене Игра Време Реверзибилен Бебе Игра Мат, Преклопен Со Екстра Голема Густа Пена, Облак

DEN 687.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Направено за вашиот разигран, подготвен за земање-на-светот малку баб доаѓа Сонот На Мене Игра Време Реверзибилна Бебе Игра Мат! Дизајниран да се користи на која било рамна површина, подлогата за играње е совршено удобно место за вашето растечко дете. Сонот На Мене Игра Време Реверзибилна Душек За Играње Бебиња е преклоплива со 2 различни отпечатоци од двете страни, овозможувајќи лесно учење за време на играњето. Оваа мултифункционална подлога за играње е изработена од 6-слоевит, не-бпа материјал кој е отпорен на вода и лесен за чистење. Покрај тоа, за разлика од другите душеци за играње бебиња таму, Сонот За Мене Време За Играње Реверзибилна Душек За Играње Бебиња е супериорен во дебелината и големината - обезбедувајќи меко слетување за тркалање, превртување и паѓање. Оваа густа подлога од пена помага и во намалување на бучавата и ударот. Како што вашето бебе учи да ползи и да оди, да се авантурира и да игра насекаде, бидејќи оваа игралиште доаѓа со удобна торба за носење за лесна преносливост! Реверзибилен дизајн со 2 уникатни отпечатоци од двете страни. Плејматот е супериорен во дебелина од другите на пазарот. Обезбедува меко слетување за паѓање и паѓање додека се намалува бучавата и ударот. Изработен од 6-слоен, не-бпа материјал кој е отпорен на вода и лесен за чистење. Подлогата за играње лесно се преклопува и доаѓа со пригодна торба за носење. Подлогата за играње тежи 2 Килограми со димензии 77 "L x 58" W x 0,5 " H.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.