• Свеж
Белата Марка Женски Метален Пуфер Капут

Белата Марка Женски Метален Пуфер Капут

DEN 767.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Останете топли и удобни оваа зима со Женско Пуфер Палто Од Бела Марка. Овој прекрасен капут има 2 предни џебови со патент, затворање на патент и е направен од 100% Најлонска ткаенина која дише и издржлива особено за време на студената сезона. Оваа јакна има елегантен страничен патент што може да се отвори за да се создаде подобро вклопување. Белата Марка Женскиот Пуфер капут е вашиот зимски предмет кој е стилски, но функционален. Мала Тежина. Страничен Патент. 2 Предни Џебови Со Патент. Поштенски Напред.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00