• Свеж
Гроздобер Копчиња, Копчиња За Шиење Легура Декоративен Модел Деликатна Елегантна За Ранци

Гроздобер Копчиња, Копчиња За Шиење Легура Декоративен Модел Деликатна Елегантна За Ранци

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Гроздобер Копчиња, Копчиња од 10 парчиња За Шиење Декоративна Шема Од Легура Деликатна Елегантна За Ранци Спецификација : Тип На Артикал : Копче Материјал : Спецификација На Легура На Производот : 10 парчиња Употреба на производ : Домаќинства Обем На Примена : Список На Повеќето Пакети За Облека : 10 х Копче Изработено од легура. Направете го копчето поретро и погодно за повеќето самостојни производствени проекти. Изгледот на копчето има многу исклучителен дизајн на шема. Направете обични копчиња поелегантни. Копчињата од легура се потрајни од обичните дрвени копчиња и нема да се скршат како дрвени копчиња. Задоволете ги вашите потреби за прилагодување НА вашите самодоверба и процесни проекти. Погоден за пријатели кои сакаат САМ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00