• Свеж
Паѓа Вештерка Врата Покритие 30

Паѓа Вештерка Врата Покритие 30

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Паѓање На Капакот На Вратата На Вештерката 30 "X 5 - 12 Пакет (1/pkg) Опис : Паѓање На Капакот на Вратата На Вештерката 30" x 5. Внатрешен и засилувач; надворешна употреба.Карактеристики : Големина : 30 " х 5.Тема : Ноќта На Вештерките.Димензии : 10,5 "Lx7, 75" Wx1, 75 " H. Тежина : 2,25 фунти.Продадени како 12 Пакет. Една Врата Покритие По Пакет.Бренд Име : Беистлемодел Бр : 1342-00015 30 "х 5'. Апликација : внатрешна или надворешна употреба. Секој капак на вратата е отпечатена една страна на 2,25 мил пластика. Количина на пакетот : 3/пакет. Дизајн : Паѓа Вештерка. Создадете одлични смеа за сите гости на домашната забава За Ноќта на Вештерките. Тема : Ноќта На Вештерките. Се користи за празнични прилики. Пластика. Висок квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12