• Свеж
&N Универзална Стегач-На Филтер За Воздух: Високи Перформанси, Премија, Перат, Замена Филтер: Прирабница Дијаметар: Во, Филтер Висина: Во, Должина Прирабница: 0. Во Фор?

&N Универзална Стегач-На Филтер За Воздух: Високи Перформанси, Премија, Перат, Замена Филтер: Прирабница Дијаметар: Во, Филтер

DEN 327.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Достапно во тркалезни, заострени (конусни стилови) и овални дизајни, K&N® нуди илјадници филтри за стегање во мноштво форми и големини кои се грижат за многу прецизни апликации. Заштита од светска Класа : Поместување на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи. К&Н перформанси Филтрите За Воздух Со Висок Проток се дизајнирани да ги подобрат перформансите на моторот со зголемување на протокот на воздух до 50%. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашето возило за брзи придобивки од перформансите. Тестирана трка : Официјалниот Филтер За Воздух на НАСКАР. Еко-Пријателски : Користењето производ што може да се пере, еднократно помага да се намали отпадот од замена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.