• Свеж
Икона Тандем Оска Браник Здолниште ФС За Холанѓани-Поларно Бело

Икона Тандем Оска Браник Здолниште ФС За Холанѓани-Поларно Бело

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тандем Оска Браник Здолниште FS1788 одговара на различни холанѓани патување приколка модели, вклучувајќи : Класичен, Спорт, Денали И Четири Ветрови. Секое здолниште има издржлива пластична конструкција СО СТОМАЧНИ МУСКУЛИ со висок удар со текстура. Мерните Форми се достапни на веб-страницата на производителот за да се обезбеди соодветно вклопување со вашиот модел. Замена за различни холанѓани модели, вклучувајќи : Класичен, Спорт, Денали и Четири Ветрови. Изграден од издржлива абс пластика со висок удар со текстура. Боја : Поларно Бело. Мерните форми се достапни на веб-страницата на производителот за да се обезбеди соодветно вклопување со вашиот модел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67