• Свеж
Студио Кожа Џунипер Геометриска Област Килим, Црна, 4'6'

Студио Кожа Џунипер Геометриска Област Килим, Црна, 4'6'

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Safavieh Студио Кожа STL174 Z Рачно Ткаени Црн Килим Мода-напред и текстура, Студио Кожа килими ОД SAFAVIEH се изработени со најдобрите cowhides и кожа. Дизајните во колекцијата се движат од класични квадратни крпеница до иновативни композиции со применети геометриски исечоци. Студиските Кожни килими се рачно зашиени за да создадат современи уметнички дела во низа природни тонови на кравјо кожа и живописни примарни бои. Килимот има приближна дебелина од 0,25 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е Помала од 0,25 инчи. Модерен И Современ Стил. Шик Геометриска Шема.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.