• Свеж
Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

DEN 2544.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кревет. Дали сакате да додадете повеќе простор за вашето дете да учи и да игра. Овој кревет на спрат е совршено решение. Изграден пократок од просечниот кревет на спрат, обезбедува мирен ноќен сон на вашите деца, а исто така им дава доволно простор да имаат некои со пријателите за време на викендот. Со силна метална рамка, заштитни огради со целосна должина и интегрирана скала, никогаш нема да ја погодите безбедноста на вашите деца. Горниот душек на спрат мора да има дебелина од 6 инчи. максимум. Дополнителна кутија пролет или основа не е потребна. Понудени во повеќе бои. Скалила Во облик на дијамант,Удобни наместо болни за газење. Скалата може да се организира од двете страни на креветот. Патентиран Слот За Стегање Во Форма На Буквата У, Толку Едноставен за Склопување и Без Бучава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.