• Свеж
Мајмун Алатка Група П Мерни Ленти,, А29, E

Мајмун Алатка Група П Мерни Ленти,, А29, E

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

P1000 Серија Мерни Ленти, 8 m x 25 mm, A29crescent/Lufkin P1000 Серија Моќ Ленти Дипломирање(и) : mm; 1/10 in Blade Стил : A29case Материјал : Гума Перница Case Color : Hi-Viz Портокал; Жолт Тип : Една Страна Лента Ширина [Nom] : 25 mm No. На Ваги : 2вратно Движење : Завршна Обработка На Пружината : Должина На Жолто Обложување [Ном] : 8 тип на поправање : Кука За Крај Со Четири Занитвам Карактеристики На Портокалово Куќиште Hi-Viz - Лесно Да се Најде На Работа. Надворешноста На Куќиштето од Гумена Перница Ја Штити Лентата од Удар и го Подобрува Стисокот. Лесно Се Вклопува Во Повеќето Футроли За Ленти. Светло Жолтото Сечило Има Јасни Броеви Што Лесно Се Читаат. Заклучувањето за вклучување е Позиционирано за Практично Работење. Безбедно го држи Сечилото во Која било Положба. Амортизирано Враќање На Сечилото. Отстранлив Клип За Појас. Патентираната Крајна Кука Трае 10 Пати Подолго Од Обичните Крајни Куки. Спецификации Боја : Портокалова. Ширина на сечилото : 1 инчи. Должина на сечилото : 25 стапки. Стил На Сечилото : А29. Сечилото Заврши : Жолта Облечени. - ШКУ : ОРСНО255348.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33