• Свеж
Викерман 19 Вештачки Зелен Бамбус Лист Грмушка, Во собата на 4

Викерман 19 Вештачки Зелен Бамбус Лист Грмушка, Во собата на 4

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Викерман 19" Вештачки Зелен Бамбус Лист Грмушка. Ув Обложени. Додадете текстура и стил на секој аранжман со оваа грмушка од лисја од бамбус. Вклучува 4 парчиња по пакување. БУЈНА ЗЕЛЕНИЛО што одговара на целиот декор. Вештачките ботанички спрејови веднаш ќе додадат зеленило во секоја просторија. Мерки 19 "висок х 19" широк х 6.5 " длабоко. ОТПОРЕН НА УВ, ова издржливо растение ќе ја задржи својата бујна зелена боја како надворешна декорација за тремот или дворот. ПОДГОТВЕНИ ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ, лесно ставете во декоративниот контејнер или аранжман по ваш избор за да го надополните секој декор на просторијата. ЛЕСЕН ЗА НЕГА-БЕЗ ОДРЖУВАЊЕ. Повремено светло прашина е се што е потребно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.