• Свеж
Велосипед Долна Оска Висока Јачина Квадратна Дупка Оска Лесен За Инсталирање Велосипед Долна Заграда Со Завртка За Преклопување Велосипеди Друмски Велосипеди Ве?

Велосипед Долна Оска Висока Јачина Квадратна Дупка Оска Лесен За Инсталирање Велосипед Долна Заграда Со Завртка За Преклопување

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики.?Практично.Долната оска на велосипедот има керамички лежишта што ќе го намалат абењето, ќе ги намалат вибрациите и ќе го олеснат одржувањето, за да се постигне подолг век на траење на лежиштето и значително да се подобрат неговите перформанси.Лесен за инсталирање.Долниот држач за велосипед е едноставен за инсталирање. Не се потребни комплицирани чекори, и лесно можете да ја завршите инсталацијата, многу погодно.Широко користен.Оската на квадратната дупка е погодна за преклопување велосипеди, патишта велосипеди, планински велосипеди итн., се додека петнасочната ширина е 68мм/2,67 инчи, а конецот е опремен. Типот на конецот Е П.Н.Е. 1. 37.Премиум материјал.Оската на квадратната дупка е изработена од избрани материјали кои се висококвалитетни, со висока јачина, отпорни на абење, отпорни на удари, издржливи и не се лесни за деформација или еродирање.Добра изработка.Квадратната конусна оска е направена со добра изработка, мазна по површина, добар избор за додаток за велосипед.?Спецификации.Материјал : легура на титаниум, нерѓосувачки челик, легура на алуминиум, керамика.Боја : црна/црвена.Тип : 107мм/4.21 инчи.Тема : П. Н. Е. 1.37.Ширина : 68мм/2,67 инчи.Големина : 13*9*5см/5.11*3.54*1.97 инч (L*W*H).Тежина : 210гр/7.41 мл. Практично : долната оска на велосипедот има керамички лежишта што ќе го намалат абењето, ќе ги намалат вибрациите и ќе го олеснат одржувањето, за да се постигне подолг век на траење на лежиштето и значително да се подобрат неговите перформанси. Добра изработка : квадратната заострена оска е направена со добра изработка, мазна по површина, добар избор за додаток за велосипед. Широко користена : оската на квадратната дупка е погодна за преклопни велосипеди, патишта велосипеди, планински велосипеди итн., се додека петнасочната ширина е 68мм/2,67 инчи, а конецот е опремен. Типот на конецот Е П.Н.Е. 1. 37. Лесен за инсталирање : долниот држач за велосипед е едноставен за инсталирање. Не се потребни комплицирани чекори, и лесно можете да ја завршите инсталацијата, многу погодно. Премиум материјал : оската на квадратната дупка е изработена од избрани материјали кои се висококвалитетни, висока јачина, отпорни на абење, отпорни на удари, издржливи и не се лесни за деформација или еродирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33