• Свеж
Сејуригаока Појавување На Семејството Божиќ Пижами Во Собата, Класичен Ирваси Карирани Печати Долг Ракав Врвот + Еластична Половината Панталони Во Собата

Сејуригаока Појавување На Семејството Божиќ Пижами Во Собата, Класичен Ирваси Карирани Печати Долг Ракав Врвот + Еластична Половината

DEN 255.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Појавување на Семејството Божиќ Пижами Сет, Класичен Ирваси Plaid Печати Долг Ракав Врвот + Еластичен Појас Панталони Set Dad : Големина(cm/in)tttttttтt Top Должина : t61/24.02 t Bust : t104/40.94 t Waist : t70/27.56 t Pants Должина : t102/40.16 Mt Top Должина : t62/24.41 t Bust : t108/42.52 t Waist : t74/29.13 t Pants Должина : t103/40.55 Lt Top Должина : t63/24.80 t Bust : t114/44.88 t Waist : t80/31.50 t Pants Должина : t104/40.94 XLt Top Должина : t64/25.20 t Bust : t120/47.24 t Waist : t86/33.86 t Pants Должина : t105/41.34 XXLt Top Должина : t65/25.59 t Bust : t126/49.61 t Waist : t92/36.22 t Pants Должина : t106/41.73 Мајка : Големина(cm/in)tttttttтt Top Должина : t58/22.83 t Bust : t93/36.61 tt Waist : t62/24.41 t Pants Должина : t94/37.01 Mt Top Должина : t59/23.23 t Bust : t97/38.19 tt Waist : t66/25.98 t Pants Должина : t95/37.40 Lt Top Должина : t60/23.62 t Bust : t103/40.55 t Waist : t72/28.35 t Pants Должина : t96/37.80 XLt Top Должина : t61/24.02 t Bust : t109/42.91 t Waist : t78/30.71 t Pants Должина : t97/38.19 XXLt Top Должина : t62/24.41 t Bust : t115/45.28 t Waist : t84/33.07 t Pants Должина : t98/38.58 Деца : Големина(cm/in)tttttt2 Годиниt Top Должина : t35.5/13.98 t Bust : t60/23.62 t Waist : t42/16.54 t Pants Должина : t54/21.26 3 Годиниt Top Должина : t38/14.96 tt Bust : t63/24.80 t Waist : t45/17.72 t Pants Должина : t57/22.44 4 Годиниt Top Должина : t40.5/15.94 t Bust : t66/25.98 t Waist : t48/18.90 t Pants Должина : t60/23.62 5 Годиниt Top Должина : t43/16.93 tt Bust : t69/27.17 t Waist : t51/20.08 t Pants Должина : t63/24.80 6 Годиниt Top Должина : t45.5/17.91 t Bust : t72/28.35 t Waist : t54/21.26 t Pants Должина : t66/25.98 Бебе : Големина(cm/in)ttttttt3-6 Месециt Length : t58.5/23.03 t Bust : t52/20.47 t Hip : t54/21.26 6-9 Месециt Length : t60.5/23.82 t Bust : t54/21.26 t Hip : t56/22.05 9-12 Месециt Length : t62.5/24.61 t Bust : t56/22.05 t Hip : t58/22.83 12-18 Месециt Length : t64.5/25.39 t Bust : t58/22.83 t Hip : t60/23.62 18-24 Месециt Length : t66.5/26.18 t Bust : t60/23.62 t Hip : t62/24.41 Promise If производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна мешавина од полиестер, пријателска за кожата, дише и лесна, брзо сушење и издржлива, ја задржува својата форма по миењето. Карактеристика : комплетот пижами доаѓа во големини за жени, мажи, мали деца и бебиња за совршен изглед за време на празниците. Ве молиме купете ја секоја големина поединечно. Дизајн : Симпатична Семејство појавување Божиќ Пижами, придонесе за зголемување на меѓусебните чувства. Овој кариран комплет за облека за спиење е идеален за одмор и престој дома. Подарок : вашите пријатели и членови на семејството ќе го сакаат овој удобен комплет за дневна облека. Тоа ќе биде убав подарок За Божиќ, роденден, Нова година или какви било други посебни денови. Повод : Совршен За Спиење, Фотографии, Собири, Забава, Прослава, Лежење на филмска ноќ, Традиции За давање Подароци и Појадок со семејството и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67