• Свеж
Жени Високи Половини Хеланки Половината Панталони Беспрекорно Подигнување Панталони За Обликување На Телото Мраз Тенок И Половината Долна Облека За Жени

Жени Високи Половини Хеланки Половината Панталони Беспрекорно Подигнување Панталони За Обликување На Телото Мраз Тенок И Половината

DEN 191.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Сезона : Четири Сезони. Пол : Женски. Боја : црна, кајсија. Повод : Повик. Материјал : Најлон, Спандекс. Тип На Шема : Цврст. Стил : слободно време. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува. Ќе добиете : 1 КОМПЈУТЕР Женска Облека За Облека Со Големина На Компресија табела со Големина на Облека : . Големина : м Биста : 42.5-52.5 KGSize : L Биста : 52.5-57.5 KGSize : XL Биста : 57.5-65 KGSize : XXL Биста : 65-72, 5 KGSize : XXXL Биста : 72.5-80 KGSize : XXXL Биста : 80-87, 5 KGSIZE Овие Женски Шорцеви За Фустани Имаат Беспрекорен Крој За Да Обезбедат Удобност И разновидност Под Секоја Облека. Можете Да Го Носите Цел Ден Без Никакви Непријатности. Бидејќи Ткаенината Е Мазна И Еластична, Можете Да Ја Носите Со Здолништа, Фустани Или Панталони. Тенки Фит Обликувач Панталони За Жени - - - Овие Гаќички За Обликување На Висок Струк Помагаат Да Се Израмни Вашиот Среден Дел и Да Ви Даде Непречено Вклопување, Правејќи Да Изгледате Повеќе И Привлечно. Со Широк Појас и Широк Раб, Шорцевите За Женска Облека Секогаш ќе Останат на Вистинското Место и нема да се Лизгаат и Навиваат. Тие се Супер Меки и Беспрекорни, Така што Боксерите Со Целосна покриеност На Овие Жени Нема Да Тријат Или Повредат Ништо. Изработена Од 90% Најлон 10% Спандекс, Оваа Женска Облека Е Поудобна, Подобро Се Вклопува и Ве Одржува Послаби Без Да Влезете во Ребрата. Тоа е Беспрекорно, Растегливо и отстранува Пот. Можете Да Уживате Во Лесно Појавување На Ткаенини. Опремен Врв За Жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.