• Свеж
Гитара делови Гитара Звук Дупка Покрие Бел Музички Инструмент Снабдување Дел Гитара Додаток

Гитара делови Гитара Звук Дупка Покрие Бел Музички Инструмент Снабдување Дел Гитара Додаток

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис. Дали сте во потрага за професионална, но прифатлива гитара звук дупка покритие ѕвоно? Дали сте во потрага по цврста, доверлива обвивка што може да ја замени старата и скршената? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашите професионални звук дупка покритие ѕвоно мора да ги задоволат вашите потреби. Тоа е еден од најдобрите избори за вас. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : Метал. - Големина : 11, 00Х4, 10Х4, 10см/4, 32Х1, 61Х1, 61ин . - Забелешка : Погоден за гитара од 36/38 инчи. - Ѕвоното за покривање на звучната дупка за гитара е произведено со врвен метален материјал со уникатен изглед, тоа е прекрасна декорација за вашата гитара. - Гитарскиот дел е специјално дизајниран да помогне во намалувањето на несаканиот шум и повратни информации додека свирите. - Материјал со висок степен, безбедно се вметнува во звучната дупка на вашата гитара, нема да ја изгреба дупката за звук на гитарата. - Компактен и лесен, лесен е за инсталирање и лесен за чување кога не се користи. - Делот за замена на гитара ќе биде совршен избор за подарок за вашите пријатели кои сакаат да свират гитара. Гитара звучна дупка покритие бел е произведен со премиум метален материјал со уникатен изглед, тоа е прекрасна декорација за вашата гитара. гитара додаток гитара снабдување гитара звук дупка покрие ѕвоно. Делот за гитара е специјално дизајниран да помогне да се намали несаканата бучава и повратни информации додека свирите. Материјал со висок степен, безбедно се вметнува во звучната дупка на вашата гитара, нема да ја изгреба дупката за звук на гитарата. Компактен и лесен, лесен е за инсталирање и лесен за чување кога не се користи. Делот за замена на гитара ќе биде совршен избор за подарок за вашите пријатели кои сакаат да свират гитара.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72