• Свеж
Акро-Милс, АКМ305А4, Увид Ултра Јасна Корпа За Снабдување, Секоја, Јасна

Акро-Милс, АКМ305А4, Увид Ултра Јасна Корпа За Снабдување, Секоја, Јасна

DEN 608.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Јасен капак е дизајниран за употреба На Проѕирни Канти За Увид На Акро-Милс со димензии 4-1/8 широк х 7-3 / 8 " долго. Капакот промовира лесен пристап до складирање без прашина и помага да се одржат чисти и заштитени залихите.Акро-Милс Увид Капак, Јасно, 1 Секоја (Количина) Јасно, високо влијание, материјал. За употреба Со Акро-Милс 305а3 Увид Бин. Дизајн падини за лесно вметнување и пристап. Капакот ја штити содржината од прашина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.