• Свеж
Дорман В Тапан Кочница Тркало Цилиндар Одговара изберете: 2001-ТОЈОТА ПРИУС

Дорман В Тапан Кочница Тркало Цилиндар Одговара изберете: 2001-ТОЈОТА ПРИУС

DEN 3439.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Цилиндрите на Тркалата со директна замена се дизајнирани да одговараат на специфични апликации на возилото и да обезбедат правилно вклопување секој пат. Нормалното абење може да предизвика истекување на клипните заптивки. Корозија и дупчење може да се појават и во цилиндрите на Тркалата, бидејќи влагата се акумулира во течноста за сопирачките. Цилиндарот На Тркалото што протекува може да биде опасен за возачот, предизвикувајќи постепено омекнување на педалата на сопирачката и создавање влечење на сопирачката на едната страна. Дорман W610031 Тапан Кочница Тркало Цилиндар.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00