• Свеж
Вистински ОЕМ Roomг Соба Климатик Испарувач Термистор

Вистински ОЕМ Roomг Соба Климатик Испарувач Термистор

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Термисторот НА ИСПАРУВАЧОТ LG е вистински дел од oem (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран и дизајниран според точните спецификации за Климатизерите во Просторијата. Се препорачува секогаш да се повикувате на упатството за услугата за апарати или да контактирате со производителот на вашиот апарат за да потврдите дека LG EBG61107014 може да се примени на вашиот апарат. LG Производител Дел Број : EBG61107014. Термисторот НА ИСПАРУВАЧОТ LG е вистински дел од oem (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран и дизајниран според точните спецификации. Термисторот НА ИСПАРУВАЧОТ LG е за Собни Климатизери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.