• Свеж
Јужно Од Франција француски Бланширан Бар Сапун Бадем Гурманде

Јужно Од Франција француски Бланширан Бар Сапун Бадем Гурманде

DEN 95.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Јужно Од Франција француски Бланширан Бар Сапун Бадем Гурманде Јужно Од Франција француски Бланширан Бар Сапун Бадем гурманде. 6 мл бар. Јужно Од францускиот Бланширан Овален Сапун е направен со неверојатно богат шеа путер за да ја навлажнете кожата бидејќи делува во кремаста пена. Пенете се во луксуз Со Југот на Франција француски Бланширан Овален Сапун, направен со богат шеа путер за неверојатно навлажнувачко искуство. Тројно мелено. Луксузно кремаста пена. Формула за сите зеленчук. Со органски шеа путер. Без фталати, натриум лаурил/лаурет сулфат, парабени, ЕДТА, нуспроизводи од животни и глутени. Увезен француски бланширан овален сапун со органски шеа путер. Природна нега на телото. Суровост Слободен. Без Глутен, Вегански, Вегетаријанец, Без Суровост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.