• Свеж
Регус Надворешна Столна Ламба Во Сива И Античка Бела Боја

Регус Надворешна Столна Ламба Во Сива И Античка Бела Боја

DEN 2398.40

Од стоката
Достапно е за нарачката

Регус Надворешна Столна Ламба Во Сива И Античка Бела Боја-Д4389 Додаваат амбиент на вечера или забава со надворешната столна ламба Регус. Неговата елегантна, традиционална основа е направена од смола и добива издржан изглед. Ова парче доаѓа со тврда нијанса во природна ленена ткаенина. Точка Материјали : Композитни. Бренд : Елен Дома. Сива, Античка Бела. БОЈА : Сива.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12