• Свеж
Брадавица Мал Беж Двор Отворен Љубовен Капак На Седиштето, Седона

Брадавица Мал Беж Двор Отворен Љубовен Капак На Седиштето, Седона

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Капаците за мебел за двор на Бранџ Седона нудат неспоредлива, водоотпорна заштита што ја заслужува вашето дворско седиште. Овој беж водоотпорен капак за внатрешен двор е направен од лесен, високотехнолошки полиестер од 300 негирач кој е лесен за ракување и ќе го заштити вашето внатрешно седиште од надворешни елементи. Овој капак Со Брада е исто така целосно дише, така што нема да мора да се грижите дали мувла или мувла ќе растат под капакот и ќе се шират на вашиот мебел. Овој капак доаѓа со четири зашиени ремени кои можат да се врзат за нозете на љубовното седиште за да го одржат капакот безбедно на место. Отворите на страната на капакот го одржуваат протокот на воздух што циркулира без да дозволи дожд во капакот. Мешање стил со функционалност, овие водоотпорни капаци ќе помогнат да се продолжи животниот век на вашиот мебел за двор на отворено. Овој капак е направен од Лесен, високотехнолошки 300 негирачки Полиестер. Овој капак е исто така целосно дише, така што нема да мора да се грижите дали мувла или мувла ќе растат под капакот и ќе се шират на вашиот мебел. Капаците за мебел за двор на Бранџ Седона се 100% водоотпорни и ОТПОРНИ НА УВ, одржувајќи го вашиот стол за внатрешен двор сув и безбеден во текот на целата година. Овој капак има беж боја. Карактеристики ултразвучно заварени рабови. Овој капак за љубовно седиште ќе заштити помала големина љубовно седиште до 26" високи х 50" широк х 29 " длабоко.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72