• Свеж
Белата Планина Загатки Сложувалка, 1000 парчиња, 24 30

Белата Планина Загатки Сложувалка, 1000 парчиња, 24 30

DEN 2.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа загатка има светло обоен дизајн со голем број парчиња што ќе ве забавуваат со часови. Сложувалка со бели Планински Загатки, 1000 парчиња, 24 "х 30" : овој пакет содржи една загатка од 1000 парчиња. Големина на дизајнот : 24 "х 30". ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Држете се подалеку од деца под 3 години и под.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12