• Свеж
Нулум Зенија Цветни Раб Област Килим

Нулум Зенија Цветни Раб Област Килим

DEN 1667.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат. Основана со желба да ги прекрши правилата на она што се очекува од тепих во областа, нулум е создаден за да ја пополни празнината помеѓу брилијантен дизајн и достапност. Нулум Зенија Цветни Раб Област Rug Machine Направени Во Турција Материјал : 100% Polyester Backing : Лизга Памучна Поставување : Затворенпрепорачани Соби : Дневна Соба, Трпезарија, Спална соба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12