• Свеж
Ориентален Мебел Кралицата Ана Агол Ткаенина Рака Стол

Ориентален Мебел Кралицата Ана Агол Ткаенина Рака Стол

DEN 1215.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : - Одговара на традиционален или еклектичен декор. - Рачно изработен викторијански дизајн аголен стол со ситно врежани двојни прскалки, престилки и краци на столот. - Блок и бобина струг сврте стол нозе и рамка опкружуваат седиштето. - Дизајн на викторијански аголен стол. - Златен цветен тапацир над пена за мебел со средна густина. - Чувајте пар во аголот на дувлото или трпезаријата за употреба како повремен стол. Рамка Заврши : - Браун. Тапациран : - Да. Вознемирени : - Да. Рамка Материјал : - Дрво. Боја На Тапацир : - Беж. Материјал За Тапацир : - Ткаенина. Материјал За Рака : - Дрво. Димензии : Вкупна Висина-Врвот До Дното : -35". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : -28.5". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : -26". Вкупна Тежина На Производот : -5 килограми. Столици Концепт dcor дизајн Дизајни Hokku Домашна Кожа Живеење Мансарда Лежалки Соба Вајлдон Акцент Фотелја Фотелји Тапацир Кафеава Стол Цветни Зелени Станбени Традиционални празници, божиќни подароци подароци за девојчиња МОМЧИЊА ОДН3914 Карактеристики Одговара на традиционален или еклектичен декор. Рачно изработен викторијански дизајн аголен стол со ситно врежани двојни прскалки, престилки и краци на столот. Блок и бобина струг сврте стол нозе и рамка опкружуваат седиштето. Викторија агол стол дизајн. Златен цветен тапацир над пена за мебел со средна густина. Чувајте пар во аголот на дувлото или трпезаријата за употреба како повремен стол. Рамка Заврши : Кафеава. Тапациран : Да. Вознемирени : Да. Рамка Материјал : Дрво. Боја На Тапацир : Беж. Материјал За Тапацир : Ткаенина. Материјал За Рака : Дрво. Димензии Целокупната Висина-Врвот До Дното : 35". Вкупна Ширина-Од Страна На Страна : 28.5". Вкупна Длабочина-Напред Кон Назад : 26". Вкупна Тежина На Производот : 5 килограми.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67