• Свеж
Лугз Машки Клипер Л Руно Оксфорд Патики

Лугз Машки Клипер Л Руно Оксфорд Патики

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашата најпродавана модна патика добива третман за студено време-воведување На Машката Машинка Лугз LX Руно, со издржлива горна и облога од вештачко крзно. Лизгање на толку стилски и разноврсен, ќе ја сакате секоја боја во вашата зимска гардероба. Амортизирана влошка за дополнителна удобност. Синтетички мек нубук горниот дел. Гумен надворешен ѓон, вулканизиран. Класичен стил на лизгање со странични панели што се протегаат за лесно вклучување/исклучување. Целосна нога руно поставата. Поместена јака за удобно вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67