• Свеж
Викерман 27 Зелен Сјај Ловоров Лист Чипка Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување

Викерман 27 Зелен Сјај Ловоров Лист Чипка Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување

DEN 185.44

Од стоката
Достапно е за нарачката

Викерман 27" Зелен Сјај Ловоров Лист Чипка Вештачки Божиќ Спреј. Вклучете го овој прекрасен спреј за сјај во вашето празнично дрво или централно место на масата. Овој пенлив спреј е изработен од издржлива Пластика, има жични ливчиња и стебло за лесно обликување и е нагласен со сјај. Тоа го прави одличен акцент на секој празник украсување проект или аранжман. Вклучува 12 парчиња по пакување. Изработени Од Издржлива Пластика. Жични Ливчиња и Стебло За Лесно Обликување. Сјајот Нагласи. Се препорачува За Внатрешна Употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33