• Свеж
Машки Антигва Челик Ла Галакси Линкови Целосна Поштенски Голф Јакна

Машки Антигва Челик Ла Галакси Линкови Целосна Поштенски Голф Јакна

DEN 448.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Храбри поладно време со фрлање на Оваа Ла Галакси Линкови Целосна Поштенски Голф јакна. Изграден Од Антигва за да ве стопли, се одликува со детална везена графика Ла Галакси и класично вклопување што изгледа одлично со секоја облека. Ќе бидете среќни да ја имате оваа удобна јакна во вашата колекција без разлика дали сте на чело на играта, или снимање на личен најдобар надвор на курсот. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Отворете ја манжетната и долниот раб. Официјално лиценциран. Полн Патент. Машинско перење. Долг ракав. Материјал : 100% Полиестер. Целосно затворање со патент. Отпорен на вода. Увезени. Поштенски рачни џебови. Јакна со средна тежина погодна за умерени температури. Бренд : Антигва. Везена графика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 1.67

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72