• Свеж
Комплетен џемпер со џемпер на Georgeорџ Машки, патент, до големина 5xl

Комплетен џемпер со џемпер на Georgeорџ Машки, патент, до големина 5xl

DEN 1567.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Засилете ја вашата модна игра и освежете ја вашата зимска колекција со целосен џемпер со џемпер од Zip Sherpa, руно од Georgeорџ. Ова руно џемпер е изработено од мека и дише ткаенина што е 100% полиестер. Целосниот поштенски, џебови и разноврсни бои го комплетираат џемперот, што е достапно во разновидни стилови за да го надополни вашиот плакар и работи во текот на целата година. Фрли го овој џемпер од Шерпа, руно над вашата омилена кошула и фармерки, и добро сте да одите. Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Јака за потсмев. Долги ракави. Целосно затворање на патентот. Две предни џебови. Нелиран. Ткаенина од руно од Шерпа. 100% полиестер. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Направено во Јордан.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33