• Свеж
Божиќна Облека Додатоци жени Секојдневен Еднобоен Џебен Фустан Со Долг Ракав Тркалезен Врат Среќен

Божиќна Облека Додатоци жени Секојдневен Еднобоен Џебен Фустан Со Долг Ракав Тркалезен Врат Среќен

DEN 351.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

03" должина : 88см/34.06" должина : 87см/34.46" колк : 122см/48. Можете да го направите тоа сами или да му дадете на овој женски фустан како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба пол : Жени Повод : Секојдневенкарактеристики : овој женски фустан е Смешен слатки женски каузални фустани.65"Дебелина : стандарден материјал : Полиестерски Стил : секојдневно влечење на затворањесовршен Подарок : овој фустан Е многу погоден За дами Од Сите Возрасти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.