• Свеж
Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

Женски Врвови Кратки Ракави Дами Блуза Работна Облека Графички Отпечатоци Мода V-Вратот Летна Лубеница Црвена Л

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 100см/39,37" Должина На Ракавот : 20см/7,87" Рамо : 44см/17,32" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 104см/40,94" Должина На Ракавот : 21см/8,27" Рамо : 46см/18,11" Должина : 71см/27,95" Големина : Л Биста : 110см/43,31" должина на ракавот : 22см/8,66" рамо : 48см/18,90" должина : 72см/28,35" големина : xl Биста : 116см/45,67" должина на ракавот : 23см/9,06" рамо : 50см/19,69" должина : 73см/28,74" големина : 2xl Биста : 122cm/48.03" должина на ракавот : 24cm/9.45" рамо : 52cm/20.47" должина : 74cm/29.13" големина : 3xl биста : 128cm/50.39" должина на ракавот : 25cm/9.84" рамо : 54cm/21.26" должина : 75cm/29.53" големина : 4xl биста : 134cm/52.76" должина на ракавот : 26cm/10.24" рамо : 56cm/22.05" должина : 76cm/29.92" големина : 5xl биста : 140cm/55.12" должина на ракавот : 27cm/10.63" рамо : 58cm/22.83" должина : 77cm/30.31" лето блузи за жени 2023 Трендовски. Блузи За Жени. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.