• Свеж
Eclipse Samara Solid Color Blackout Rod Polly Enth Curne, сива, 95

Eclipse Samara Solid Color Blackout Rod Polly Enth Curne, сива, 95

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Доживејте ја тишината, темнината и убавината на третманите со прозорци на затемнување на еден вид, заштеда на енергија, заштеда на енергија, намалување на бучавата за затемнување и вредности каде што функцијата исполнува стил. Затемнувањето на термичките завеси се дизајнирани да блокираат над 99 проценти од светлината и да го намалат несаканиот шум за да можете да добиете подобар ноќен сон. Овие класични термички завеси поддржани од пена обезбедуваат крајна изведба на затемнување, истовремено помагајќи да заштедите пари за греење и ладење на вашиот дом. Закачете ги во вашата дневна соба за подобро гледање на ТВ или во расадник или детска соба за да останете несакана светлина и бучава. Користете две панели за прозорци на стандардна или украсна шипка за оптимално покритие. Достапно во џеб на шипка или громска врвна конструкција. Се состои од 100% полиестер. Направено во Кина. Eclipse Samara сива цврста боја на шипката за шипки со единечна панел за завеси, 42 "x 95" намалување на светлината. Намалување на бучавата. За заштеда на енергија. Текстуралниот дизајн на тон-тон обезбедува алтернатива на цврсти завеси. Закачете ги во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, расадник или соба за деца. Достапно во џеб на шипка или громска врвна конструкција. Користете две панели за прозорци на стандардна или украсна шипка за оптимално покритие. Грижа : Машинско миење ладно, суво на линија; Не бели. Продадени како единечни панели. Достапно во повеќе големини и бои. . 100% полиестер. Направено во Кина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долги Панталони За Жени Жени Американско Знаме Врвка За Влечење Широки Панталони За Нозе Хеланки Сива Л

смокви џогери струже жени; течни комбинезони за жени; обични работни блузи за жени; искинати фармерки за

DEN 526.72