• Свеж
Корашан Шорцеви За Жени, Жени Широки Карго Панталони Гроздобер Фармерки Со Џебови Широки Панталони За Нозе Лабави Комбинезони Долги Панталони Карго Панталони, Жен

Корашан Шорцеви За Жени, Жени Широки Карго Панталони Гроздобер Фармерки Со Џебови Широки Панталони За Нозе Лабави Комбинезони

DEN 527.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ова е изработено од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден. Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате.Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!Совршен за секојдневен, секојдневен живот.Без разлика дали сте слаби или дебели,Носете Го И полни сте со шарм! Оваа е достапна во различни бои за да одговара на вашите personal style.It е исто така најдобар избор за подарок ви дава најдобар пријател.Ако миење со ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате со me.By патем, различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи. Ве молиме погледнете ги димензиите на сликата. Современиот дизајн може да покаже совршени линии на телото и да ви даде чувство на релаксација и слобода. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и идеална за летни временски услови, но доволно тешка за тоа каде не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде. Рачно миење, Висат за сушење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12