• Свеж
Дизни Пиксар Наваму - Тато Тизер Ѕид Постер, 14.725 22.375

Дизни Пиксар Наваму - Тато Тизер Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 479.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Тренд Меѓународен Дизни Пиксар Наваму - Тато Тизер Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Дизни Пиксар Наваму - Тато Тизер Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се печатат На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.