• Свеж
Систем Сб-Црна 15 Тркала 30 Боггер Гуми Хонда Талон

Систем Сб-Црна 15 Тркала 30 Боггер Гуми Хонда Талон

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој Комплет За Тркала И Гуми Вклучува : (2) Систем 3 Сб-4 Монистра 15Х7 АТВ/ХИВ Тркала - Мат Црна (4/137) 6+1 [15С3-3137] (2) Систем 3 сб-4 Монистра 15х7 АТВ/ХИВ Тркала - Мат Црна (4/137) 4+3 [15С3-3138] (4) Интерко Гуми Богер (8пли) АТВ/гуми за хив [30х10-15] (1) горила 12мм х 1,5" Комплет За Навртки И стебла на Вентили - хром [к4цс-12150ГР] (4) гумите се монтираат на ТРКАЛА СО мониста АТВ/Utв ОВИЕ ТРКАЛА ЌЕ ОДГОВАРААТ На Следниве Машини : Хонда : 2019+ модели на талони2016+ пионер 1000 Моделикан-ам : 2017+ Maverick X3 Моделизабележете : На maverick x3 Можеби ќе Треба да ја отстраните или измените Стругалката ЗА КАЛ за да Дозволите Дозвола за разни тркала од 14".Овој комплет НЕМА да работи на : Honda : Пионер 500, 700 & Big Red models Can-Am : (Не X3) maverick modelstire варира во зависност од специфичната машина.Повеќето машини можат да одат најмалку 1 " поголем на дијаметарот на гумата.Достапна е опрема за други машини - Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв. ЗАБЕЛЕШКИ : ако имате какви било прашања или грижи во врска со опремата, ве молиме контактирајте не ПРЕКУ е-пошта ИЛИ телефон пред да нарачате.Кога ќе купите комплет од 4 тркала или 4 тркала и гуми од нас, вклучуваме Комплет За Навртки за Хром без дополнителни трошоци (Заштеди од 20 долари).Пазете се од други компании кои не вклучуваат навртки за навртки и стебла на вентили со нивната продажба на тркала, некои тркала бараат посебен тип навртки за навртки за да се вклопат во тркалото и вашите навртки за навртки може да не работат.Доколку сакате Да го замените Комплетот За Хромирани Навртки со Црн Комплет за Навртки, ве молиме контактирајте не пред да нарачате за да ја потврдите достапноста и да се осигурате дека промената е направена пред производот да биде спакуван/испорачан.Ние акции поголемиот дел од она што го продаваме за да се обезбеди да се добие голема цена и вашата нарачка се испраќаат во навремено.Ако сте заинтересирани за монтирано поставување и не гледате што барате во нашата продавница, ве молиме известете не. Секогаш можеме да ја спакуваме секоја Гума што ја нудиме На кое било тркало што го нудиме Систем 3 Сб-4 Црна (6+1/4+3) 15" Тркала 30 " Боггер Гуми Хонда Талон.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12