• Свеж
Карат Т.В. Дијамант 10kt прстен за годишнината од жолто злато

Карат Т.В. Дијамант 10kt прстен за годишнината од жолто злато

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прекрасен додаток на вашата колекција на убав накит, овој прстен на годишнината од дијаманти во Миабела искри во бујно жолто злато. Овој блескав прстен има 20 бели дијаманти со тркала, поставени со отворено (G-H, I2-I3). Овој прекрасен прстен е засилен со високо-поли-финиш. Накит за мијабела : Совршено парче накит е специјално и зачудувачки, ве придружува за живот. Со над 30 години искуство во создавање на убав накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит. Lifeивотот е симфонија, слави го! Миабела 1/10 Карат Т.В. Дијамант 10kt жолто злато годишнина прстен : Изработен во 10kt жолто злато/10 ct. T.W.Diamond Color : G-HDIAMOND CLARY : I2-I3 HIGH POLIREAR.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33