• Свеж
Вајлер Тигар Диск Голема Мачка Абрафлап Диск Фенолен Бк

Вајлер Тигар Диск Голема Мачка Абрафлап Диск Фенолен Бк

DEN 3349.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подебел диск со поголеми клапи што одговара на закривени и неправилни површини додека произведува конзистентна завршница 30-40% подолг век на траење од стандардните дискови со размавта .Идеален за работен агол помал од 15° .Фенолна подлога-ШКУ : ОРСНО29011 ВАЈЛЕР 50846 7"ТИГАР ДИСК ГОЛЕМА МАЧКА АБРАФЛАП ДИСК ФЕНОЛЕН БК.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.