• Свеж
Трансформатори Студио Серија Војаџер Трансформатори: Гром Акција Фигура

Трансформатори Студио Серија Војаџер Трансформатори: Гром Акција Фигура

DEN 559.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Студио Серијата отсекогаш им дозволувала на обожавателите да стигнат до големиот екран и да ја изградат крајната колекција На Трансформатори инспирирана од иконските филмски сцени од филмскиот универзум Трансформерс. Сега, линијата На Студиската Серија се шири за да ги вклучи епските моменти и ликови од класичните Трансформатори Од 1986 Година : Филмот, носејќи им на обожавателите сосема нова серија фигури инспирирани од екранот за собирање! (Секој продаден одделно . Предмет на достапност.). Оваа Студиска Серија 89 Трансформатори Од Класата Војаџер : фигурата на громови инспирирана од бумбари се претвора од робот во Кибертронски млазен режим во 29 чекори. Отстранете ја позадината за да ја прикажете Громот Во сцената На Сајбертронските Водопади. Во сцената На Сајбертронските Водопади од Трансформатори : бумбарот, Громот И Трагачите се наредени Од Шокбран да ја уништат подлогата За Лансирање На Автоботот за да го запрат нивното бегство. Поставете ја фигурата со вклучените додатоци за оружје и замислете повторно да го креирате овој класичен филмски момент!. Трансформаторите и сите поврзани знаци се заштитни знаци на хасбро. Вклучува : слика, 3 додатоци, отстранлива позадина и упатства. Слика скала : 6,5 инчи Возраст 8 и нагоре Предупредување : Опасност Од Гушење Користи Мали делови. Не за деца под 3 години. СТУДИО СЕРИЈА ВОЈАЏЕР КЛАСА : Бројките Од Класата Војаџер се 6,5-инчни колекционерски акциони фигури инспирирани од иконските филмски сцени и дизајнирани со спецификации и детали за да го одразуваат филмскиот универзум На Трансформаторите, сега вклучувајќи Ги И Трансформаторите : Филмот!. 6,5-ИНЧЕН СКАЛА ГРОМ : слика карактеристики живописни, филм инспириран деко, е високо артикулирани за можноста 2 нулта Зраци и рака топови додатоци инспириран од филмот. ГОЛЕМ ЕКРАН ИНСПИРИРАН : скалата На Фигурата ја одразува големината на ликот во светот на Трансформаторите : Бумбарот. Фигурата и пакувањето се инспирирани од иконската сцена На Сајбертрон Фолс. 2 ИКОНСКИ РЕЖИМИ : Слика карактеристики класична конверзија помеѓу робот и Сајбертронски џет режими во 29 чекори. Совршен за навивачите кои бараат понапредна конвертирачка фигура. За деца и возрасни на возраст од 8 и повеќе години. ОТСТРАНЛИВА ПОЗАДИНА : Отстранливата позадина ја прикажува фигурата На Громот во Сцената На Сајбертрон Фолс. Фановите можат да ја користат позадината и да ги постават своите фигури во сцената со свој стил.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Nillight Led Парчиња Круг 1500lm Вграден ЕМС Работа Светлина 90° Поплава Зрак Агол За Теренски Светла Странично Светло w 16awg

3 инчен Круг СУПЕР Поплава ПРЕДВОДЕНА Работа Светлина Парчиња со / жици комплет Мали, но моќни и разновр

DEN 479.52