• Свеж
Кросли Палм Харбор Отворено Плетен Разговор Во Собата-Љубовно Седиште, Две Раката Столици, Коктел Маса

Кросли Палм Харбор Отворено Плетен Разговор Во Собата-Љубовно Седиште, Две Раката Столици, Коктел Маса

DEN 3519.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Најдете елеганција и релаксација од најжешките летни денови до мелените летни ноќи со колекцијата Палм Харбор Од Кросли. Богатиот, темен плетен за сите временски услови сече остри, чисти линии со своите цврсти челични рамки обложени со прав, давајќи и на оваа колекција модерна, шик силуета. Стилски се среќава удобно во дебели обложени перници зашиени од убава ткаенина отпорна НА УВ. Дизајнирана да се меша и совпаѓа во простори со уникатна форма, оваа колекција сигурно ќе се вклопи во ова лето. Овој комплет вклучува две фотелји, љубовно седиште и трпезариска маса совршени за секојдневна вечера, а потоа одличен разговор на дворот. Плетен надворешен плетен отпорен НА УВ смола; Издржлива челична рамка обложена со прав; Перници Отпорни НА УВ/Избледување; Перници Отпорни на Влага; Јадра На Перничиња Со Висок Степен; Лесен За Составување; Комплетот Вклучува : Љубовно Седиште, Две Столчиња За Раце И Коктел Маса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12