• Свеж
Кингстон Месинг КС514АБ Кингстон Две Рачка Ѕид Монтирање Кујна Тапа, Антички Месинг

Кингстон Месинг КС514АБ Кингстон Две Рачка Ѕид Монтирање Кујна Тапа, Антички Месинг

DEN 3519.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Поради хоризонталниот поп што го дава, тој е повеќе централен дел, совршен за планирање дизајн наоколу. Дополнително, уникатниот изглед е одличен за различни стилови Од Арт Деко до Фарма. Античкиот месинг финиш, исто така, ќе обезбеди долготраен и топол допир на вашиот кујнски ансамбл. Дозволете конструкцијата од месинг и способностите за вртење да обезбедат цврст и потпорен прицврстувач бидејќи го максимизира вашиот контра простор. Брилијантно изработени и дизајнирани, сето ова тела за подобрување на вашиот уникатен стил. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. Ѕид монтирање 2-дупка инсталација. Прилагодлив центар од 3-1/2" до 8-1/2". 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. 1/2-14 нпт влезна врска. Завршница отпорна на корозија. Дизајниран за долготрајна издржливост. Рачките на рачката ги исполнуваат упатствата НА АДА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска Марка Ликовна Уметност Романтична Париз Јас Црвена Јакна Платнена Уметност Од Јулија Пуринтон

Уметник : Јулија Пуринтонсубјект : Архитектура Стил : Модерен Тип На Производ Од Средината На Векот : Уме�

DEN 2.67

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00