• Свеж
Реман 65 - Погон Реквизит Вратило Пред одговара 1989-Форд

Реман 65 - Погон Реквизит Вратило Пред одговара 1989-Форд

DEN 2614.88

Од стоката
Достапно е за нарачката

КАРДОНЕ има долгогодишно искуство во тестирање и инженерство на реквизитни шахти – поминавме години анализирајќи материјали и процеси за да дојдеме до супериорен, подолготраен производ. Секоја единица е дизајнирана и изградена за да одговара на перформансите На о.е. Дополнително, сите Кардонски Реквизитни Шахти се 100% динамички избалансирани, што резултира со перформанси без вибрации при сите брзини. Апликација За Возило : Форд Ф-350 1994-89. Изграден за да одговара На формата, вклопувањето и функцијата На О.Е.. Инсталирани се 100% нови универзални споеви за да се обезбеди правилно вклопување и оптимални перформанси. Сите јареми за лизгање се подмачкуваат за да се спречи предвремено абење. Единиците се 100% динамички избалансирани при 3200 Вртежи во Минута за работа без вибрации и зголемен животен век на зглобовите. Ое Референца : 26054495 26059854.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00