• Свеж
Лого Подготвени Чувари На Кал-ПРЕКИНАТИ Вклопувања изберете: 1999 - ФОРД Ф250, 1999 - ФОРД Ф350

Лого Подготвени Чувари На Кал-ПРЕКИНАТИ Вклопувања изберете: 1999 - ФОРД Ф250, 1999 - ФОРД Ф350

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Хаски Облоги формираат соодветни Штитници за Кал се направени од издржлива, отпорна на удари термопластика за сите временски услови, цврста како клинци (или карпи за тоа прашање). Тие се лесни за инсталирање, совршено се усогласуваат со вашите браници и го штитат вашето возење и оние околу вас од бесот на патот. Нашите Штитници за кал се прилагодени за совршено да одговараат на вашите браници. Ако само нашите панталони би можеле да се вклопат така. Изграден до максимална ширина за целосно покривање на шарите на единечни или двојно фабрички гуми. Не се плеткаме со неред наоколу. Нашиот издржлив, отпорен на удари термопластичен материјал за сите временски услови се држи до она што патот го плука по него.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00