• Свеж
Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

DEN 265.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан/ Гроздобер Вечерен фустан/ фустан појас долна облека/ Тематски врв/ Тематски панталони/ Тематски костум/ гроздобер фустан/ Ретро Женски Готски Цветни Фустани Со Топчести Наметки. Карактеристика : Фустани За Жени Плус Големина гроздобер фустан/ Готски Фустани За Жени готски фустан/ Партиски Фустан за Жени ренесансен фер костим жени/ Замав Фустан Жени Ренесансно здолниште ренесансен фустан/ Фустани женска ренесансна облека/ Женски Фустани готска облека за жени гроздобер Фустани / готски црн фустан / Фустани Гроздобер готска облека Плус / Фустан. Боја : Зелена/ Црна/ Беж/ Бело/ Вино / Кафе/ Виолетова/ Жолта/ Бела/ Сина/ Црвена/ Розова/ Сива/ Кафеава. Материјал : 100% Полиестер/ 5%Спандекс/ 35%Памук. Стил : Секојдневен / Божиќ/ Велигден/ Денот На Благодарноста/ . Тип На Шема : / Цврст/ Животински Принт;Аргил/ Цртан Филм/ Кариран/ Цветен/ Геометриски/ Срца/ Пес / Моаре/ Кариран/ Ѕвезди/ Пруги. Деколте : Врат На Екипажот/ Крст Вкрстен Врат/ Врат На Оглавник/ Висок Врат/ Врат Со Качулка/ Врат На Клучалката/ Врат На Мандарина/ Врат На Подбивање / Врат Надвор Од Рамото/ Врат На Едното Рамо/ Тркалезен Врат/ Врат На Лажичка/ Врат На Шал/ Врат На Квадрат / Врат На Вратоврска/ Врат У-Врат/ В-Врат. Должина На Ракавот : Долг Ракав/ Краток Ракав/ Без Ракави. Линија На Половината : Висок Струк/ Низок Струк/ Среден Струк. Облик На Полите : Слоевит/ Нивоа. Должина : Над Коленото/ Должината на Глуждот/ Под Должината На Коленото/ Телето/ Должината На Подот/ Високо-Ниско/ Должина на Коленото. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување/ Монтирање/ Наметка/ Макси/ Директно. Ткаенина : Не-Истегнување/ Висока еластичност. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Чиста : Нема Увезени. Повлечете го затворањето. Ткаенина : ткаенината за ретро облека киплики е мека,удобна за носење. Грижа за облека : вашите пријатели и семејство ќе се заљубат во оваа ретро облека киплики смешна на удобен и секојдневен начин.Машинско перење/ рачно перење со ладна вода, ве молиме проверете го мерењето на производот пред да нарачате за да обезбедите монтирање. Соодветно место : / Божиќ/Велигден/Денот на Благодарноста/Косплеј/Маскарада/ Шоу/Опера/ Турнеја/ аниме експо/ чајна забава/Шоу/Опера/ Турнеја/ Роденденска Забава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00