• Свеж
Хидрогени Прилагоден Панел-Боја: Крем, Материјал: полиестер, Големина: 54х63

Хидрогени Прилагоден Панел-Боја: Крем, Материјал: полиестер, Големина: 54х63

DEN 386.88

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прекрасна мешавина од везови и исечени ткаенини додаваат интерес и димензии на овој прекрасен Панел Прилагоден Панел. Продадени како еден панел. Филтрирање на светлината. Дополнителни бои и должини. Неповрзани. Машинско перење ладна вода без белило од хлор Висат за сушење. 1" страничен Раб 3 " Долен Раб. 3" Прачка Џеб 2 " Заглавие. Колекција : Хидрогени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12