• Свеж
ЛИЕН Алуминиумски РАБ ТВЈАР Г-БЛК Г-ДИН УСНА, 1780ЈАР325112Б72

ЛИЕН Алуминиумски РАБ ТВЈАР Г-БЛК Г-ДИН УСНА, 1780ЈАР325112Б72

DEN 1.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Веруваме дека нашите тркала прават повеќе отколку само да го направат светот поубав. СЕДИШТЕТО НА ТСВ Е Во Калифорнија и им служи на клиентите ширум светот. Во самото јадро, ова сме ние. Ништо не го издвојува вашиот автомобил или ТЕРЕНЕЦ како нов сет на карактеристични сопствени тркала од ТСВ. Веруваме дека тркалата се безбедносни критични производи и дека треба да бидат дизајнирани да ја носат тежината на возилата што се возат на нив. Тоа е повеќе од внимателно напишана изјава за мисијата. Тоа е повеќе од филозофија. Веруваме дека тие треба совршено да одговараат на возилото и дека половина милиметар навистина прави разлика. Тоа е она во што веруваме. Ова никогаш не треба да биде доведено во прашање. Ќе бидеме поефикасни во иднина отколку што сме денес. 1780ЈАР325112Б72. Направете смела изјава со избирање на вистинскиот дизајн, завршница и големина од нашата колекција на резервни тркала од лесна легура. Тоа е нашето чувство за погрешно и правилно. Алуминиумските Тркала ТСВ се основани уште во 1960-тите од Возач На Формула Еден и оттогаш има континуирано вклучување во моторните спортови. Ние веруваме дека квалитетот е важен. Никогаш не престануваме да туркаме. Тоа е она што не мотивира. Секогаш постои подобар начин да им служите на клиентите. Секогаш постои подобар начин за правење производи. Тоа може да биде подобар дел, подобри гуми или друга линија во критичен агол. TSW Фрлија АЛУМИНИУМ РАБ TWJAR 17 X8 5 X112 G-BLK Г-ДИН УСНА 32 MM, 1780 JAR325112 B72. Тоа сме ние како луѓе. Материјал : Леано Алуминиум.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Дизајн Фабрикен Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Црно-Бело 1

Дизајн Фабрикен претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Ма

DEN 3.33