• Свеж
Електролу Вистински ОЕМ Микробранова Грамофон Мотор

Електролу Вистински ОЕМ Микробранова Грамофон Мотор

DEN 3136.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Моторот на Грамофонот 5304448832 е вистински дел од електролукс ОЕМ (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран и дизајниран според точните спецификации за Микробрановите. Се препорачува секогаш да се повикувате на упатството за услугата за апарати или да контактирате со производителот на вашиот апарат за да потврдите дека Електролуксот 5304448832 може да се примени на вашиот апарат. Електролукс Производителот Дел Број : 5304448832. Моторот На Електролукс Грамофон е оригинален оем (Производител На Оригинална Опрема) дизајниран дел ;и дизајниран за точни спецификации. Моторот На Грамофонот Електролукс 5304448832 е за Микробранови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.