• Свеж
Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Странични Фарови, Одговара 2012-Тојота Приус В

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Странични Фарови, Одговара 2012-Тојота Приус В

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Капа Сертифицирана Стандардна Замена На Патнички Странични Халогени Леќи и Куќиште. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Фар. Тоа Одговара На Вашиот 2012-2014 Тојота Приус В. Гаранција : 5 Година, Ограничена. Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Патнички Странични Фарови, Одговара 2012-2014 Тојота Приус Против Изработени Од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2012-2014 ТОЈОТА ПРИУС V и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Киплики Клиренс Облека Жени Обични Еднобојни Печатени Средна Должина Кејп Вратоврска Врвот Качулка Блуза

Ставка киплики : Отичен гроздобер фустан / Гроздобер Вечерен фустан / фустан појас долна облека / Темат�

DEN 265.12

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00