• Свеж
Момени Внатрешна Надворешна Геометриска Современа Област Килими, Жолта

Момени Внатрешна Надворешна Геометриска Современа Област Килими, Жолта

DEN 2223.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Цветни впечатоци пополнете го ботаничкото поле на овој внатрешен/надворешен тепих со романтичен процут. Меката силуета на секој цветен ливче е илустрирана во позлатени нијанси на злато и беж што се расфрлаат како паднати лисја наспроти белата позадина. Долгоносните полипропиленски влакна ги омекнуваат тврдите површини како дворови и палуби за базени, додека нишките отпорни на УВ ги одржуваат шарените подови волшебни низ годините на директна сончева светлина. Ексклузивен додаток на Викендицата Лудак од колекцијата Момени, килимот за сите временски услови ја одразува посветеноста на брендовите на елеганцијата во секоја средина. Донесете ја авантурата дома. Внатрешен/Надворешен Килим. Произведено Во Кина. Рака Закачена. Материјал : 100% Полипропилен. Ниска Висина На Купот 0,37".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.