• Свеж
Пастелна геометриска када цвет Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Пастелна геометриска када цвет Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

DEN 1919.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : када, када, капење, личност, цвет, цветни , Цут, линија Дудл. Дизајн од Лил Руе. Прво совршено во која било бања, просторија во прав, суета, просторија за одмор или просторија за миење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.