• Свеж
Стандардни Моторни Производи VR Регулатор На Напон Одговара изберете: CHEVROLET GMT-400, CHEVROLET C10

Стандардни Моторни Производи VR Регулатор На Напон Одговара изберете: CHEVROLET GMT-400, CHEVROLET C10

DEN 270.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис на брендот : Стандард е водечко производство на целосна линија на производи поврзани со управувањето со моторот, од гориво до палење до издувни гасови и целата електроника помеѓу нив. - Стандарден Регулатор На Напон На Алтернатор (ВР191) Дополнителни Функции Волти : 12. Одговара Изберете : 1988 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 1986 ШЕВРОЛЕТ Ц10 1987 ШЕВРОЛЕТ Р10 1986 ШЕВРОЛЕТ К10 1986-1988 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 1987 ШЕВРОЛЕТ В10 1988 ГМЦ ГМТ-400 1986 Гмц Ц1500 1986 ШЕВРОЛЕТ Д30 1986 шевролет Ц30 1987-1988 ШЕВРОЛЕТ Р30 1986 шевролет К20 1986 шевролет Ц20 1987 гмц р15 конвенционален 1986-1988 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1987 шевролет В20 1987-1988 ШЕВРОЛЕТ Р20 1986 ГМЦ К1500 1986-1988 ШЕВРОЛЕТ Г20 1987 ГМЦ В15 КОНВЕНЦИОНАЛЕН 1986-1988 ШЕВРОЛЕТ Г30 1986-1988 гмц с камион 1975,1978-1980 МЕЃУНАРОДЕН ИЗВИДНИК 1986 гмц ц3500 1986-1988 ШЕВРОЛЕТ П30 И Повеќе - Додадете го вашето возило Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За Да Проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Близнак Над Близнак Метален Кревет На Спрат Со Отстранлива Скала, Удобни Скалила, Лесен за составување, Црн

Максимизирајте го просторот за спалната соба на вашето дете со Близнакот Над Двокреветниот Метален Кре

DEN 2544.00